Hizmetlerimiz

Personel Taşımacılığı


Personel Taşımacılığında iddialıyız. Firmaların en büyük sıkıntılarından birisi olan ulaşım sorununa Onurlu Turizm olarak çözüm üretmek en büyük hedeflerimizden biridir. Müşterilerimize sunduğumuz yüksek hizmet standartlarının sürekliliğini sağlayabilmek amacı ile kontrol ve denetimlerimizi sürekli olarak yapmaktayız. Bunun yanında müşteri memnuniyeti anketini uygulayan ve sonuçlarını firmalar ile paylaşan, değerlendiren ve varsa kısa ve uzun vadeli çözümlerini alan ender firmalardanız.

Okul Öğrenci Taşımacılığı


Onurlu Turizm, okul öğrenci taşımacılığı sistemi,  Deneyimli personel, konforlu araçlar ve yüksek teknoloji ile desteklenen maksimum düzeyde güvenlik ve memnuniyet esası göz önünde bulundurularak tasarlanmış ve planlanmıştır. Okul öğrenci taşımacılığı hizmetimiz sayesinde Çocuğunuz her sabah belirtilen adresten alınır ve okul çıkışında da mutlaka aynı adrese teslim edilirler. Yolun kapalı olması, kazı çalışması yapılması, girilemeyen ve dönüşü olmayan sokaklar, park alanı ve olağanüstü haller istisnadır. Okul öğrenci taşımacılığı için Firmamız, Güvenlik ve Disiplin şartını göz önüne alarak, geleceğimiz olan yavrularımızı en güvenli şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve konforlu şartları sağlamıştır. Firmamız, geleceğimizin teminatı olan, bugünün küçükleri yarının büyükleri yavrularımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Operasyonel Araç Kiralama


İsteğe bağlı şoförlü ve şoförsüz, ister kısa vadeli ister uzun vadeli olsun ihtiyacınız olan binek ve ticari araçlar.

Avantajları;
  • Günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama opsiyonları,
  • Kiralayarak, peşin araç alımlarında veya kredili alımlarda ödenen peşinatla firmanızın nakit akışı bozulmaz,
  • Kiralayarak, kredili alımlar sonrasında kredi biletinizi korumuş olursunuz,
  • Araçların periyodik bakım, sigorta ve vergi giderlerinden kurtulmuş olursunuz,
  • Kaza, hasar veya arıza durumlarında anında araç temini.
  • Özel Transfer Hizmetleri


    Onurlu Turizm, özel araçlarıyla 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Özel Günlerinizde ya da özel misafirleriniz için özel dizayn edilmiş VIP araçlarımız her türlü isteğiniz doğrultusunda profesyonel şoförlerimiz ile size ve misafirlerinize gereken özeni sunmak için hazırlanmıştır. Araçlarımız konforlu, temiz ve size kendinizi özel hissettirecek kadar gösterişlidir. Özel transfer, isteğe bağlı olarak şoförlü ve şoförsüz VIP araçlarımızla; özel misafirlerinizin hava alanı, toplantı, seminer, otel, organizasyon ve benzeri faaliyetler için transfer ihtiyaçlarını kaliteyi bir adım daha öne çıkararak Avrupa standartlarında lüks araçlarımızla karşılayabileceğiniz bir hizmet sunar. Bu hizmetin öneminin farkındayız ve VIP hizmetini standartların üzerinde tutuyoruz. VIP hizmetinde Onurlu Turizm farkını hissedeceksiniz.
    Onurlu Turizm Tüm Hakları Saklıdır