Kurumsal

HAKKIMIZDA


ÖZGEÇMİŞİMİZ;
Firmamız 1997 yılında AS ONURLU TURİZM İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. adı altında toplu taşıma öğrenci ve personel taşımacılığı alanında hizmet sunmak amacıyla faaliyetine başlamıştır.
Kuruluş Amacımız;
Sektörümüze yeni bir hizmet anlayışı getirmek, uzman kadromuzla müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


VİZYONUMUZ


Sektörümüzde yakaladığımız kalite ve üstün hizmet anlayışı ile öncülüğümüzü devam ettirmek, her zaman tercih edilen bir firma olmaktır.


MİSYONUMUZ


işinde uzman, yılların bilgi birikimine sahip deneyimli ve eğitimli kadrosuyla, sektörümüze çağdaş ve kaliteli hizmet anlayışı ile genel ilkelerinden taviz vermeden müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet sunmaktır.


KALİTE POLİTİKAMIZ


AS ONURLU TURİZM emniyet,güven ve konforu çağdaş hizmeti olarak benimsemiştir. ONURLU TAŞIMACILIK anlayışını ilke edinmiştir.

Topluma saygılı, bireye ve zamana duyarlı, müşteri odaklı çalışan güleryüzlü uzman kadrosuyla hizmetimizi sunarken lüks, konforlu ve güvenilir araçlarla servis sağlamaya özen gösterir.

İnsana değer veren dakik ve disiplinli, güvenilir daima tazelenen hizmetiçi eğitimleri ve seminer çalışmalarına iştirakçı çalışan kadromuz ve her zaman bakımlı araçlarımızla AS ONURLU TUR marka değerlerine sahip çıkmaktır.

Onurlu Turizm Tüm Hakları Saklıdır